MOU INSPIRACÍ pro všechny mé služby jsou od studií humanisté z vrcholné renesance, ale především jsem nadosmrti okouzlená šerosvitem barokních malířských mistrů. Neméně tak i prvními portrétními fotografy a fotografkami /Nadar, J. M. Cameronová, Drtikol, R. Koppitz/ Díky poznání děl starých i nových mistrů, jsem svou cestu v portrétní fotografii dlouho nehledala. „Odjakživa“ mne fascinuje malá hloubka ostrosti a možnosti které mi dávají světla se kterými si velmi ráda hraji. Toto, svůj cit vidění a řemeslnou zručnost dávám do svých fotografií, které nabízím i vám. 

Když k řemeslu přidáme i uvolněnou atmosféru, laskavost a empatii, bude naše fotografování zážitkem, ze kterého si odnesete obrázky na které se budete s láskou dlouuuuuuho dívat.

PORTRÉT

Portrétní fotografie slouží primárně k uchování si památky na určité období života. Ale i tuto pro někoho triviální záležitost můžeme povznést, a vytvořit výtvarné portrétní dílo.

Není třeba se obávat svých nedokonalostí, po kouzlení vizážistky s vaší tváří a vlasy, začnu já s citlivým a zkušeným vedením …

VÍCE INFORMACÍ

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Poetický nebo rebelský svatební den zachycený v koncepčním souboru zajímavých i faktických fotografií na kterých nebude chybět žádná důležitá situace dne

 VÍCE INFORMACÍ

FOTOGRAFIE PRO FIRMY

Pro firemní identitu i prezentaci nabízím široké spektrum služeb od portrétů, produktových fotografií, reportáže, až po fotografování architektury a interiérů. 

VÍCE INFORMACÍ

PRODUKTY

Mé fotografie je možné zakoupit ve fotoboxu, kožáku, knize nebo jako velkoformátové obrazy. Jakákoliv zakoupená tištěná fotografie zahrnuje digitální podobu v plném rozlišení. 

VÍCE INFORMACÍ

kontakt:

Klára Stojaníková

email: klara/zavináč/klarinetka.cz

tel.: 774770695


web ateliéru:

fotografky.com

svatební fotografie:

ks-svatebni-fotografka.cz

boudoir na nebozízku:

boudoir-praha