NAŠE PRVNÍ SPOLEČNÁ CESTA PŘI PORTRÉTNÍM FOTOGRAFOVÁNÍ …

fotografovat Vás budu já :-)

SEZNAMOVACÍ SCHŮZKA

Každému focení předchází seznamovací schůzka - konzultace. Nejvhodnější bude setkání nad kávou přímo v ateliéru, ale můžeme se spojit telefonem nebo online. 

Během konzultace sladíme termín fotografování a zda využijete služeb profesionální vizážistky. Probereme, jaký tip fotografí budete chtít, co z nich má vyzařovat, zda je použijete pro sebe a své milované nebo jestli se Vám bude hodit i pár portrétů pro pracovní potřeby. Mají-li být prostě jednoduché, intimní, křehké nebo umělecky laděné. Zda budeme tvořit pro obdiv světa (foto obrazy na zeď), nebo pro jeden pár očí (fotky v krabičce nebo fotokniha). Zkrátka, jestli budete chtít přirozený portrét, fine art, boudoir, glamour, či business portrét. 

Poradím vám, jak se na focení připravit ohledně oblečení, doplňků a tipů na co nezapomenout, aby k dokonalosti nic nechybělo. 

Osaháte si mé produkty na fotografie, abyste si doladila vaši celkovou představu o výsledku naší spolupráce. 

Naše seznamovací setkání v ateliéru bude mít i svou pomyslnou třešničkou na dortu. Bude jím vaše seznámení se s prostředím, ve kterém se bude fotografování odehrávat.

… NEMÁTE S FOCENÍM ZKUŠENOSTI? NEVADÍ, TY MÁM TOTIŽ JÁ

Každá klientka nebo klient je Můzou pro svého fotografa, v našem případě fotografku.

Fotografuji přes dvacet let, a stále mne baví. Proto není fotografování se mnou jen o chvilkovém postávání před objektivem a otáčením se z jedné strany na druhou. Budeme spolupracovat, já Vás povedu a Vy mne budete inspirovat svou osobností. 

Odhodíte ostych a strach, vžijete se do postavení hvězdy kolem které se vše točí a jejím jediným úkolem je vypadat dobře. Aby toto bylo i na fotografiích, je  je moje práce. Má zkušenost, mé umění vidět vaši osobnost i světlo kterým tvaruji vaši tvář. 

Budu hledat správné pózy přímo na vaše tělo a povedu Vás tak, abyste se cítila uvolněně a přirozeně. 

V PÉČI PROFESIONÁLNÍ VIZÁŽISTKY

v termínu fotografování nejdříve strávíte zhruba hodinku  s vizážistkou, kdy se uvolníte a sžijete se s atmosférou ateliéru. Mé spolupracující vizážistky jsou profesionálkami ve svém oboru s mnohaletou praxí. Váš make-up bude přirozený, vlasy nádherně upravené. A co víc, bude s námi i během focení pro další úpravy a zvýraznění vizáže. 

SAMOTNÉ FOCENÍ

Focení proběhne v ateliéru. Budete-li chtít, můžeme zajít i pod širé nebe do městské nebo přírodní krajiny. 

Nejprve však vybalíme oblečení, nastíníme plán focení a poté přejdete do péče vizážistky, máte-li tuto službu vybranou. Jestli nebudete chtít profesionální make-up, o jeho základní podobu se vám postarám já.

Po té nastane to nejdůležitější, fotografování. Začneme seznamovacími jednoduchými snímky. Plynule budeme přecházet ze scény na scénu s přestávkami na změnu nastavení světel a pozadí, občerstvení, převléknutí, upravení make-upu. Během focení můžeme využít i ateliérové rekvizity typu 10 metrů tylu, závojoviny, korzet, perlové korále, péřové boa, aj. Samotné focení probíhá naprosto uvolněně, proto počítejte s tím, že se focení může z jedné hodiny natáhnout i na hodiny tři. Informujte mne prosím před začátkem focení o vašem časovém limitu. 

Budete-li chtít fotografickou knihu, upozorněte mne na to. Fotografie do knihy si vyberete z retušovaných elektronických náhledů. 

PREZENTACE A PŘEDÁNÍ VÝSLEDNÝCH FOTOGRAFIÍ

Své top snímky si vyberete osobně z webové galerie, kde budou umístěny nejkrásnější fotografie z našeho focení. Ty úplně top pro mne jako fotografku budou vyretušované a připravené do tisku. Bude čistě na Vás, které a kolik fotografií si posléze odnesete.

Bude mi ctí a radostí vytvořit dílo, které budete mít jako památku pro sebe i budoucí členy vaší rodiny, na které se budete chtít s stále dívat.

POP ART PORTRÉT - ZÁKLADNÍ CENA 2500,- Kč  OBSAHUJE:


  • PRVNÍ SETKÁNÍ - konzultaci v ateliéru, telefonem nebo online hovor.
  • ZAPŮJČENÍ REKVIZIT a doplňků na focení, které jsou v ateliéru k dispozici.
  • ZÁKLADNÍ MAKE-UP A ÚPRAVU VLASŮ  mnou provedený k vyrovnání barvy pleti, lehké stínování, rozjasnění, řasenka, rtěnka. Lehká úprava a fixace vlasů
  • FOTOGRAFOVÁNÍ V ATELIÉRU během cca hodinového focení se mění scény, nasvětlení scény, pozadí a několikero převlékání
  • HOTOVÉ  FOTOGRAFIE budou vytištěné na kvalitním matném papíru inkjet technologií, v paspartě a zabalené v hedvábném papíru a v kraftové obálce.FINE ART PORTRTÉT - ZÁKLADNÍ CENA 4000,- Kč obsahuje tytéž body co POP ART portrét, ale v ceně jsou zohledněny vyšší nároky na uměleckou stránku fotografií /plánování a vymýšlení konceptu, časovou náročnost, zpracování apod. 

kontakt:

Klára Stojaníková

email: klara/zavináč/klarinetka.cz

tel.: 774770695


web ateliéru:

fotografky.com

svatební fotografie:

ks-svatebni-fotografka.cz

boudoir na nebozízku:

boudoir-praha