Možná se vám zdá digitální doba geniální a vytištěné fotografie hudbou daleké minulosti. Já jsem přesvědčená, že opak je pravdou. Není nad to, si svou milovanou fotografii vystavit, při pocitu osamění pohladit nebo se na ni cestou obývacím pokojem usmát. Prostě a jednoduše, fotografie dostává svůj finální vzhled až na papíře. A čím dokonalejší tisk, tím je sama fotografie krásnější. Je velmi důležité i tento proces nechat na tom, kdo snímky vytvořil. Proto i já mám své tiskařské koně, kteří zaručují, že výsledné fotografie odpovídají mému záměru fotografa. 


FOTO BOX

Foto box je krásná, ručně vyrobená krabička z masivního dřeva, kde můžete své fotografie uchovávat a předávat dalším generacím. Je ošetřena přírodními oleji a opatřena ozdobnou stuhou. K dispozici jsou pro formáty fotografií 15x21cm a 21x30 cm

DŘEVĚNÝ RÁM

Ručně vyrobený z masivního dřeva s čepem v provedení buk nebo ořech. I rámy jsou ošetřeny přírodními oleji. Je možné je jen postavit na polici nebo zavěsit na zeď. Formáty rámů budeme rozšiřovat, zatím jsou k dispozici ve formátech 15x21 cm a 21x30 cm.

KOŽÁK

Je také ručně vyrobený obal na fotografie, tentokrát z tlusté kůže v přírodní barvě NATURAL nebo BARVENÝ v tónech dle vašeho přání. Do kožáku uschováte fotografie v paspartách nebo knihu Vašich fotografií.

VELKOFORMÁTOVÉ OBRAZY, FOTOGRAFIE NA PLÁTNĚ

tisknu u prověřeného dodavatele na luxusní matný fotopapír /kartonový papír s hebkým povrchem a s nádherným podáním barevných a černobílých tónů/ nebo na fotoplátno, které je vypnuto na malířský blind rám. 

Fotografii na papíře předávám v pevné paspartě s háčkem k zavěšení stejně jako foto plátno. Obě varianty velkoformátových fotografií je možné okamžitě instalovat na určené místo nebo nechat zarámovat do klasických nebo extravagantních rámů v rámařstvích. 

FOTOKNIHA 

je určena těm, kteří chtějí ucelený soubor fotografií a chtějí ho mít pohromadě. Velmi vhodná forma pro fotografie od těhotenství po roční narozeniny potomka, akty, blamour, svatba… 

Knihu doporučuji těm projektů, kde počítáte s minimálním množstvím 15ti fotografií.

K výběru je několik formátů, vazeb i papírů pro tisk fotografií. 

Kniha je zpracována technologií Layflat, je tedy po rozevření dokonale rovná.

kontakt:

Klára Stojaníková

email: klara/zavináč/klarinetka.cz

tel.: 774770695


web našeho ateliéru:

fotografky.com

svatební fotografie:

ks-svatebni-fotografka.cz

boudoir na nebozízku:

boudoir-praha