Vaše portrétní fotografie můžou mít mnoho podob … jednoduché, minimalistických, rafinované, uměleké … fotografované v ateliéru nebo pod širým nebem v městské i přírodní krajině, u vás doma … A co je hodně důležité, nemusíte mít žádnou zkušenost s pózováním před fotoaparátem. Nefotografuji modelky, ale ženy všech profesí a zájmů. Přečtěte si, jak bude fotografování probíhat.


Ráda využívám kombinaci přirozeného denního světla s umělým k cílenému nastolení atmosféry. Černé pozadí u mě nenajdete, stejně jako nekonečné bílé. Využívám světlých a tmavých pozadí, které si sama vyrábím dle aktuálních potřeb. Jak mne omrzí, předělávám :-)


LIFE STYLE PORTRÉT

- fotografování odehrávající se u vás doma, nebo v prostředí vám blízkém. Třeba na zahradě, v místě konání svatby a tak podobně. Zde fotografuji napůl aranžovaně a napůl reportážně. Vždy podle situace, co nám umožní prostor, světlo, u dětí jejich nálada. Pro jistotu s sebou vozím bateriové světlo pro umocnění atmosféry. 


POP ART PORTRÉT

- řemeslně precizní portrétní fotografie vytvořené v ateliéru. V poslední době je trendem takové fotografie nazývat uměleckými, já tak fotografuji více jak deset let.

U každého fotografování sázím na svůj cit a empatii k člověku a jeho vnitřní i vnější podobě. Všechna portrétní sezení trvají tak dlouho, jak je třeba. Nátlak času u mě nebudete vnímat ;-) Mrkněte zde


FINE ART PORTRÉT

- jak název napovídá, jde o umělecký portrét, který potřebuje více času a fotografické kreativity. Zde už nejde “ jen” o zachyceni podoby portrétovaného. Pro vytvoření takovéto sady fotografií je zapotřebí se více poznat a „nacítit“. Výsledkem je soubor fotografií, ze kterých nepadne na zadek jen babička. Tyto fotografie budou dominantou každého interiéru bytu nebo kanceláře. Mrkněte zde

spojení na sockách:kontakt:

Klára Stojaníková

email: klara/zavináč/klarinetka.cz    

tel.: 774770695


web ateliéru:

fotografky.com

svatební fotografie:

svatebni-fotografka.com

business portréty:

profilovkapraha.cz

boudoir na nebozízku:

boudoir-praha

fine art