Vaše portrétní fotografie můžou mít mnoho podob … jednoduché, minimalistických, rafinované, umělecké … fotografované v ateliéru nebo pod širým nebem v městské i přírodní krajině, u vás doma … A co je hodně důležité, nemusíte mít žádnou zkušenost s pózováním před fotoaparátem. Nefotografuji modelky, ale ženy všech profesí a zájmů.

Přečtěte si, jak bude fotografování probíhat.


Ráda využívám kombinaci přirozeného denního světla s umělým k cílenému nastolení atmosféry. Černé pozadí u mě nenajdete, stejně jako nekonečné bílé. Využívám světlých a tmavých pozadí, které si sama vyrábím dle aktuálních potřeb. Jak mne omrzí, předělávám :-)


LIFE STYLE PORTRÉT / focení mimo ateliér

- fotografování odehrávající se u vás doma, nebo v prostředí vám blízkém. Třeba na zahradě, v místě konání svatby a tak podobně. Zde fotografuji napůl aranžovaně a napůl reportážně. Vždy podle situace, co nám umožní prostor, světlo, u dětí jejich nálada. Pro jistotu s sebou vozím bateriové světlo pro umocnění atmosféry. 

Nahlédněte do galeriePOP ART PORTRÉT

- řemeslně precizní portrétní fotografie vytvořené v ateliéru. V poslední době je trendem takové fotografie nazývat uměleckými, já tak fotografuji více jak patnáct let.

U každého fotografování sázím na svůj cit a empatii k člověku a jeho vnitřní i vnější podobě. Všechna portrétní sezení trvají tak dlouho, jak je třeba. Nátlak času u mě nebudete vnímat ;-) 

Nahlédněte do galerie
FINE ART PORTRÉT

- jak název napovídá, jde o umělecký portrét, který potřebuje více času a fotografické kreativity. Zde už nejde “ jen” o zachyceni podoby portrétovaného. Pro vytvoření takovéto sady fotografií je zapotřebí se více poznat a „nacítit“. Výsledkem je soubor fotografií, ze kterých nepadne na zadek jen babička. Tyto fotografie budou dominantou každého interiéru bytu nebo kanceláře. 

Nahlédněte do galerie

osobní portrét, fotky pro vaši radost, portrétní focení
portrét dětí, krásné fotky vašich dětí,
fine art photography, fotky jaké  nikdo nemá, osobní psychologický portrét, emělecké focení, černobílé fotky
umělecký portrét mladé baletky, slečna baletka, baletní portrét
fine art portrét, protrét ve stylu 40tých let, fotky pro manžela k výročí, krásný portrét, černobílý portrét

fine art

kontakt:

Klára Stojaníková

email: klara/zavináč/klarinetka.cz

tel.: 774770695


web našeho ateliéru:

fotografky.com

svatební fotografie:

ks-svatebni-fotografka.cz

boudoir na nebozízku:

boudoir-praha